přírodní úlevu od bolesti: doplňky pro chronických bolestí

Chcete, aby vaše bolest zastavit. Některé přírodní doplňky mohou pomoci. Ale první, co potřebujete vědět, v čem je problém.

Nejlepší věc, kterou musíte udělat, je poradit se svým lékařem. Popsat, co cítíte, když se to stane, a jak dlouho to bylo děje.

Jakmile budete vědět, co je příčinou, můžete se podívat do všech věcí, které by pomohly, které mohou zahrnovat fyzikální terapie, cvičení a dietní změny, stejně jako doplňky.

Zkontrolujte, které doplňky jsou vhodné pro jaké typy bolesti. Zeptejte se svého lékaře, co je v pořádku pro vás vyzkoušet. Některé mohou mít vliv na vaše zdraví nebo léky, které užíváte.

Kurkuma je kořen, který je součástí rodiny zázvoru. To brzdí záněty, říká Eva Selhub, MD, klinický spolupracovník v Massachusetts General Hospital a autor o své zdraví osudu.

Můžete vařit s touto tmavě žluté koření nebo uvařit čaj s ním. Nebo si to v kapsli tvořit až do 1-2 gramů denně.

dráp Ďáblův kořen je bylina, která může zmírnit bolest dolní části zad a společný artritida nepohodlí. Můžete si vzít dost dostat 30-100 miligramů účinné látky, harpagoside, za den. Pokud máte citlivý žaludek, držet s nízkou dávkou jinak by mohlo dojít k mírné bolesti břicha.

Paprika / kapsaicin pochází z chilli papričky. Kůže krém s 0,25% -0,75% kapsaicin může uklidnit vaše bolesti zad. Použijte ji přímo do oblast, která bolí. Dodatek pilulky mohou také pomoci s průjmem a křečemi.

Kostival. Máte-li dolní nebo horní části zad, můžete zkusit pleťový krém vyrobený s kostivalu extraktu. Použijte ji třikrát denně. Kostival může poškodit játra, pokud jste si ji ústy, takže se nemusíte pít kostivalu čaj.

Glukosamin e může pomoci s bolestmi kloubů. Chondroitin, který je často prodávány s glukosamin, mohou zmírnit bolest a dá vám lepší pohyblivost kloubů. Jsou součástí toho, co tvoří chrupavku v těle.

Mnoho lidí, kteří berou glukosamin a chondroitin kombinovat s aspirinem nebo jinými typy léčby. Takže je těžké říci, která je účinná.

Dej tomu čas. To může trvat až 4 měsíců vidět zlepšení.

Walgreens daruje 1% z účastnických maloobchodního prodeje produktů přes 12/31/17 na vitamín Angels.