přirozená očista tlustého střeva: je to nutné?

Praxe přirozené očisty tlustého střeva sahá až do starověkého Řecka. Ve Spojených státech, čištění tračníku – tlustého střeva – stal se populární v roce 1920 a 1930. Ale když teorie za ním ztratil podporu, ale vypadl z laskavosti. V poslední době se však, pročištění tlustého střeva – za použití, například, čaje, enzymy, nebo zavlažování tlustého střeva – došlo ke zhoršení situace.

Je pročištění tlustého střeva pro vás dobré? Porota je stále ven. To je proto, že badatelé věnovali malou studii, která pročištění tlustého střeva. Pro tuto chvíli, tady je pár informací, které by mohly pomoci při rozhodování, zda pročištění tlustého střeva je pro vás.

Kira Goldenber; Život může snadno dostat ohromující. Za prvé, my mnoho lidí na celém světě mají tendenci pracovat další stovky hodin ročně než lidé z jiných západních zemích. Navíc, je to chřipková sezóna právě teď. A že prádlo nebude prát sám; Jeden způsob, jak se vypořádat s tím vším je rozšířit a změnit svůj pohled – a to je místo, kde Japonci psychologie přichází Jeho dvě hlavní koncepce -. Morita a Naikan – probíhají jednání, jejichž cílem je pomoci vám být váš nejlepší verzí sebe kultivací vděčnost…

Existují dvě hlavní metody tlustého střeva-čištění. Jedna se týká nákupu produktu; druhá se týká vidět lékaře, že mají zavlažování tlustého střeva.

Pročištění tlustého střeva s práškové nebo tekuté stravy. Berete nějaké doplňky používané k pročištění tlustého střeva ústy. Jiní si vzít přes konečník. Ať tak či onak, myšlenka je pomoci tlustého střeva vyhnat její obsah. Můžete najít tyto výrobky na internetu nebo v obchodech se zdravou výživou, supermarketů nebo z lékáren. Obsahují

Pročištění tlustého střeva s tlustého zavlažování (vysoké colonics). První moderní tračníku stroj byl vynalezen asi před 100 roky. Dnes tlustého hygieniků nebo hydrotherapists tlustého střeva provádět výplachy tlustého střeva. Colon závlahy pracovat podobně jako klystýr. Ale znamenala mnohem více vody a žádné pachy nebo nepohodlí. I když jste ležet na stole, nízkotlaké čerpadlo nebo gravitace založené na nádrž vyprazdňuje několik litrů vody přes malou trubku vložen do konečníku.

Poté, co voda je v tlustém střevě, terapeut může masírujte břicho. Pak pustíte vodu jako normální střevní movemen; Proces vyplavuje tekutiny a odpadu. Terapeut může proces opakovat, a relace může trvat až jednu hodinu.

Odborník může používat celou řadu vodních tlaků a teplot a může nebo nemusí kombinovat vodu s enzymy, bylinky, káva, nebo probiotika. Probiotika jsou doplňky, které obsahují prospěšné bakterie.

Jedním z hlavních teorií za pročištění tlustého střeva je velmi stará víra, volal teorie autointoxikace. To je víra, že nestrávené maso a jiné potraviny způsobují hlenu nahromadění v tlustém střevě. Tyto usazeniny produkuje toxiny, teorie jde, která do krevního oběhu je, otravy těla.