přirozené dětské tipy pro péči o pleť: masáže, ekzém, vyrážka a další

Novorozenec je domů, a ty usadil do každodenní rutiny. Udržet si dítě v teple a živil je topy na seznamu. Dětská péče o pleť je stejně tak důležitá.

Vzhůru k citlivosti dítěte pleti? Tvůj dotek na kůži vaše miminko má uklidňující, pečující efekt – a je rozhodující pro vývoj vašeho dítěte.

Novorozenec se rodí s vrásčitou kůži a ochranným krytem s názvem vernix, které se přirozeně sloupne během prvního týdne. Není třeba ji uspěchat, vetřete ho, nebo ho léčit pomocí pleťové vody nebo krémy. (Je-li dítě narodí po splatnosti, tento proces je pravděpodobně dokončen, zatímco ona je stále uvnitř dělohy).

S novorozence péče o pleť, rčení je “méně je více”. Zde jsou tipy, které vám pomohou chránit vaše dítě před vznikem alergie a vyrážky

Odolat nutkání vykoupat vaše dítě často. Příliš časté koupání – více než třikrát týdně v průběhu prvního roku života – odstraňuje přírodní oleje, které chrání dětskou pokožku. Které by mohly zanechat dětskou pokožku zranitelný a suché. To může také zhoršit ekzém.

S výjimkou slintat a plenky změny, novorozenci nemají dostat velmi špinavé. Děti nefungují 9 až 5 a bít do posilovny potom! Za první měsíc nebo tak, bude houba koupel dvakrát nebo třikrát týdně, aby se vaše dítě bezpečně vyčistit. Mezi nimi jednoduše čistý dítěte v ústech a plenka prostor s malým množstvím vody nebo čistící prostředek.

Jednou za týden houbou (nebo i méně), jsou nejlepší pro novorozence s tmavší tóny pleti (jako jsou Afroameričané). Tyto děti mívají vlasů a pleti mají vyšší riziko vzniku kožních problémů, jako je ekzém.

Nepoužívejte vonné výrobky pro malé děti v prvních měsících. To může dráždit citlivou pokožku vašeho dítěte.

Umýt dítěte oblečení, než bude nosit. Používejte pouze dítě pracích prostředků, které jsou PARFÉMY- a barvivo-free. Umýt dětské oblečení, ložní prádlo a přikrývky odděleně od rodiny prádla.