průvodce živin: jíst stravu bohatou na živiny

Potraviny a nápoje obsahují velké množství živin, včetně sacharidů, bílkovin, tuků, vlákniny, tekutin, vitamínů, minerálů, fytochemikálie, antioxidanty a další. Všechny živiny sloužit životně důležitých funkcí v těle, včetně růst, vývoj, ochrana onemocnění, opravy a správné výživy.

Dobrá výživa není žádné tajemství ještě komplexu způsob, jakým živiny společně pracovat na podporu zdraví je vysoce sofistikované. Jíst různé potraviny, je nejlepší způsob, jak zajistit živiny bohaté stravy. Barevné potraviny jsou často ty s nejbohatších zdrojů živin, zejména pro boj s chorobami antioxidantů. Snažte se vybrat potraviny, které mají vysoký obsah živin a přitom nízký obsah tuku a kalorií při každém jídle.

Jíst živiny bohatý jídelníček každý den a doplnit svůj stravovací plán s jednou denně multivitamin a minerálních látek pro nutriční pojištění. Máte-li zdravotní stav, který vyžaduje dodatečné doplnění, poraďte se s lékařem. Zdravá strava spolu s fyzicky aktivní životní styl je nejlepší vzorec pro wellness, prevence nemocí, a dobré zdraví.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

Kuře, čokoláda, saláty, dezerty, polévky