ranní banánová dieta Hodnocení: rezistentní škrob a hubnutí?

Připravte se jít banány! Ale to není vše, co budete jíst na tomto plánu.

Ranní banánové diety, známý také jako Asa-banánové diety, pochází z mužem a ženou v Japonsku: Sumiko Watanabe je farmaceut a preventivní lékařství expert. Její manžel, Hamachi, studoval tradiční čínskou medicínu a poradenství v Japonsku tělo akademie Care.

Dieta vám doporučuje jíst ovoce, uvědomit si svůj hlad a plnosti úrovni a večeři o 8 hod Nejsou přísné jídlo plány nebo kalorie se počítá. K obědu a večeři, budete jíst, co budete mít vždy, ale zastaví, když jste 80% plná a budete přeskočit dezert po večeři.

Plán také doporučuje půjdete do postele kolem půlnoci, a zdůrazňuje, že je důležité dobrý noční spánek, stejně jako Držet dietu deník.

Dalo by se zhubnout jen proto, že budete jíst méně kalorií. Kromě posudky, neexistuje žádný důkaz, že tato dieta funguje.

Existují různé verze stravy, ale celkové témata jsou podobné.

K snídani budete jíst banány a pít pokojové teploty vody. Banány musí být syrové, nikdy vařené nebo mražené. Můžete nahradit jiné ovoce, ale jen jeden druh za jídlo. Pokud jste ještě hlad, počkejte 15 až 30 minut a můžete jíst něco jiného.

Budete normálně jíst k obědu a večeři. Dieta říká, že můžete jíst, co chcete, ale doporučuje japonské jídlo, a to zejména rýži na oběd.

Ty jsou povoleny pouze jednu svačinu každý den v odpoledních hodinách, což je také jediný případ, kdy sladkosti jsou povoleny.

Dieta také doporučuje vyhnout mléčné výrobky a zmrzlinu většinu času.

Nebudete muset přepracovat, co jíte, nebo řezané cesta zpět na porce. Budete muset vystřihnout mléčné a pracovat na naladění, když jste začíná být plná.

Omezení: Tento plán je velmi flexibilní, ale není omezit to, co jíte k snídani na banány nebo jiného druhu ovoce.

Vaření a nákupy: Můžete vařit nebo jíst ven jako obvykle.

Balené potraviny nebo jídla: Ne

In-osoba, která schůzky: Ne.

Cvičení: Plán doporučuje udělat nějaké chůzi každý den, ale “ne, pokud to zdůrazňuje ven.”

V plánu je dostatečně flexibilní pro vegetariány a osoby s jakýmkoli dietní omezení.

Cena: nejsou zapotřebí žádné speciální potraviny. Můžete dokonce ušetřit peníze, protože banány jsou levné.

Podpora: Můžete se zaregistrovat na ranní banánové diety věstníku Evropské unie, ale z větší části, budete dělat tuto dietu na vlastní pěst.

Funguje to?

Ranní banánové diety pravděpodobně bude fungovat jen proto, že budete jíst méně.

Na tom není nic magického nejí nic po 8 hod, nicméně. Ale pokud budete jíst pozdě, tahle koncovka bude pravděpodobně vystřihnout nějaké kalorie. Zastavení jíst, když jste 80% plné pomůže, stejně.

Několik dalších dietní programy se zaměřují na spánek, jako je tento člověk dělá, ale více studie ukazují, že lidé, kteří si od 7 do 9 hodin večer mají tendenci vážit méně. Když jste unavení, máte větší pravděpodobnost, že přejídat a jíst nezdravé potraviny.

Navzdory obavám stravy je, že cvičení vás může stresovat, cvičit může pomoci s stresu a spánek kromě spalování kalorií.

Pokud si nejste až k obrovským změnám, tato strava by měla apelovat na vás, jak je to spíš postupného přechodu na zdravou výživu a hubnutí. Máte-li stavět tyto dovednosti do své rutiny, uvidíte hmotnost vysadit a zůstat mimo.

Je to dobré pro určité podmínky?

Jakékoliv zdravé stravy, která vede ke snížení hmotnosti, je dobré pro diabetes, vysoký cholesterol, vysoký krevní tlak a srdeční choroby. Pokud budete postupovat podle koncepce ve stravě a snížit zpět na tom, kolik nezdravé jídlo, které jíte, měli byste být schopni lépe spravovat své podmínky.

The Final Word

Ranní banánové diety vás naučí dobré techniky, které můžete začlenit do každého interiéru. Pokud jste schopni provést strategie stravě je držet, budete mít lepší šanci na dlouhodobé hubnutí a zlepšení zdraví.

ZDROJE

Ranní banánové diety.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …