regurgitace, když mitrální chlopně volat lékaře

Volejte ihned svého lékaře nebo další nouzové služby, pokud vy nebo osoba, se kterou se má

Příznaky infarktu, včetně bolesti na hrudi nebo tlak; Příznaky mrtvice; Ztráta vědomí (synkopa); Příznaky akutní mitrální regurgitace ventilu včetně závažné dušnost, rychlý srdeční tep, závratě, slabost, zmatek a bolest na hrudi.

Vždycky jsem věděl, chtěla jsem mít děti, ale můj manžel, Mark a já jsem hodně domácích úkolů, než jsme se rozhodli pokusit se otěhotnět; Mám Marfanův syndrom, genetická porucha, která postihuje pojivovou tkáň těla. Největším rizikem je zvětšený aorta (hlavní odběr tepna krev od srdce). To může vést k aneurysma (výduť) nebo disekce (slza) v této tepny; Chcete-li chránit své srdce, lidé s Marfanův syndrom musí omezit kontaktní sport a namáhavé činnosti, jako …

Pokud jste vykašlávání krve, okamžitě volejte lékaře.

Bdělé čekání je čekání-a-viz přístup. Pokud nemáte příznaky MR, lékař bude i nadále chtít vidět na pravidelné prohlídky. Lékař bude chtít vidět, jakmile máte příznaky poprvé. Pokud má lékař mluvil s vámi o tom, co dělat, pokud máte příznaky, postupujte podle pokynů lékaře. Obraťte se na svého lékaře, pokud vaše příznaky zhorší.

Zdravotničtí pracovníci, kteří mohou hodnotit příznaky, které mohou souviset s mitrální regurgitace ventilu zahrnují

Často si také objednat testů potřebných k dalšímu vyhodnocení příznaků.

Příznaky srdečního selhání, jako je dušnost, únava a otoky nohou a chodidel; Mitrální regurgitace ventil (MR) a mají příznaky infekce, jako je horečka s žádným jiným zjevné příčiny. Dávejte pozor na příznaky infekce, pokud jste v nedávné době měl jakoukoliv zubní, diagnostický nebo chirurgický zákrok; Nepravidelný srdeční tep; Mdloby epizody; bušení srdce; Dušnost; Snížená schopnost vykonávat na své obvyklé úrovni; Nadměrná únava (bez dalšího vysvětlení).

Rodinné lékařství lékaři; internisty; Nurse praktici; Asistenty lékaře; Kardiologové.