Riziko osteoporózy u mladších žen – přehled témat

Během dětství a dospívání, růst nové kosti rychlejší než stávající kosti, se vstřebává do těla. Po věku 30, tento proces začíná obracet. Jako přirozená součást stárnutí, kostní rozpouští a vstřebává rychleji, než nová kost je vyrobena, a kosti tenčí. Jste více pravděpodobné, že máte osteoporózu, pokud jste neměli během svého dětství a dospívání dosáhnout ideální tloušťku kostí (hustoty kostí).

Nadměrné pití je zdravotní riziko pro mnoho důvodů, včetně vlivu na kosti; Výzkum ukazuje, že chronické těžké užívání alkoholu, a to zejména během dospívání a mladé dospělosti, může dramaticky ovlivnit zdraví kostí a zvyšují riziko vzniku osteoporózy v pozdějším věku; Co lékaři radí? Pijí méně pro silné kosti; Vápník je základní živina pro zdravé kosti a alkohol je jeho nepřítel. “Alkohol má mnoho účinků na vápník,” říká Primal Kaur, MD, osteoporóza specialista …

Již prošel menopauze. Většina žen procházejí menopauzy začíná ve věku 50, ale některé ženy projít touto změnou dřívějšího; Kouř; Nechápejte běžné hmotnosti ložiskové cvičení; Nemají dostatek vápníku a vitamínu D ve stravě; Vezměte kortikosteroidy nebo jinými léky, které mohou tenký vaše kosti; Mají více než jeden alkoholický nápoj denně.