roztroušená skleróza progrese – přehled témat

Roztroušená skleróza (RS) postihuje různé lidi různě. Pro lidi, kteří mají jen mírné příznaky se čas od času, nemoc nemusí mít velký vliv na jejich každodenní život. Lidé s těžšími MS často opakované nebo přetrvávající příznaky a může se stát zdravotním postižením během několika let.

Chcete-li najít roztroušenou sklerózou léčbu, která je pro vás to pravé, takže jste vážení výhody a vedlejší účinky. Začíná tím, že se vědět, co každý členský stát droga dělá; Všechny tyto léky, v tak či onak, vliv na imunitní systém, “říká Thomas P. Leist, MD, ředitel Jefferson komplexní roztroušené sklerózy Center ve Philadelphii.” Ale oni jsou velmi odlišné. Některé z nich jsou snazší vzít než ostatní, některé z nich mají více prokázané úroveň bezpečnosti, a některé nejsou vhodné pro …

Diagnóza MS může být obtížné přijmout pro tisíce zdravých, aktivních lidí, které udeří nemoc bez varování. Ačkoli zřídka život ohrožující, MS nemá žádný lék. Většina lidí žije s nemocí po celá desetiletí. Ale mnoho z nich čelí rostoucí postižení s přibývajícím věkem.