svalová dystrofie diagnóza a léčba

Svalová dystrofie (MD) je diagnostikováno přes fyzické zkoušky, rodinné anamnézy a testy. To by mohlo zahrnovat

V každém čísle časopisu, žádáme naše odborníky odpovídat na otázky čtenářů o široké škále témat. V našem vydání červen 2012, jsme se zeptali ‘s péče o děti odborník Roy Benaroch, MD, pokud by rodiče měli stále držet Ipecac v případě, že jejich dítě spolkne jed; Otázka: Byl jsem vždycky říkal, aby Ipecac v lékárničce. Teď jsem slyšel jsem neměl. Co se změnilo; A: Po celá desetiletí, rodiče byli poučeni, aby láhev ipecac po ruce, jen v případě, že dítě požití něco jedovatého …

Neexistuje žádný lék pro nějakou formu svalové dystrofie, ale léky a terapie může zpomalit průběh onemocnění. Pokusy na lidech genové terapie s dystrofinového genu jsou v blízkosti horizontu. Například vědci zkoumají způsoby, jak vložit gen pracovní dystrofinu do svalů chlapců s DMD a BMD svalových dystrofií.

Výzkumníci zkoumají potenciál určitých svalových budování léky zpomalit nebo zvrátit progresi svalové dystrofie. Jiné studie jsou při pohledu do účinky potravinových doplňků kreatinu a glutaminu na výrobu a skladování svalové energie.

Symptomy často může být zbaven prostřednictvím cvičení, fyzikální terapie, rehabilitační zařízení, respirační péči a chirurgii

V některých případech, progresi onemocnění může být zpomalen nebo příznaky úlevu s léky

Léky mohou být také předepsán pro některé svalové dystrofie souvisejících se srdečními problémy.

Sval biopsie (odstranění a zkouška malého vzorku svalové tkáně, DNA (genetické) testin, elektromyografie nebo testy nervového vedení (které používají elektrody pro testování svalů a / nebo nervové funkce, Blood enzymatické testy (hledat přítomnost kreatin kinázy, který odhaluje zhoršení svalových vláken)