symptomy sklerózy multiplex, typy, varovné signály a komplikace z multiplie sklerózy

Za každou osobu, nemoc se vyvíjí odlišně. Přesto časné varovné příznaky jsou velmi podobné. Seznamte se s příznaky, typy MS a možných komplikací.

Je důležité rozpoznat časné příznaky roztroušené sklerózy, a pochopit pozdější příznaky pro správu.

Vezměte ‘s MS vidět, jak budete manipulaci s své zdraví a pohodu a otestovat své znalosti o roztroušené sklerózy.

Otřesy jsou rozeznatelné příznaky čs. Zde je to, co byste měli vědět.

Únava je velký problém, pokud máte MS. Šetřete své osobní energii s těmito tipy.

MS Hug “nebo” MS pletenec “jsou pojmy, které popisují kapelu bolesti v trupu, který je spojený s roztroušenou sklerózou. Zde se dozvíte, jak zmírnit tento příznak MS.

Lhermitte příznak je často prvním příznakem roztroušené sklerózy, který se objeví. Zjistit více.

Zánět zrakového nervu, je jednou z nejčastějších symptomů relaps-remitující formy MS. Když máte zánět zrakového nervu, nervové, který odesílá zprávy z oka do mozku, tzv zrakového nervu, je zánět.

Některé varovné signály mohly znamenat MS – nebo by mohly signalizovat jinou chorobou, jako je mrtvice.

Problémy se zrakem mohou být prvními příznaky čs. Další informace o těchto prvních příznaků.

Myšlení a paměť problémy jsou často časné příznaky čs. Další informace o těchto příznaků.

I když každý člověk s RS žije s různými symptomy, tam jsou některé hlavní kategorie onemocnění. Jsou důležité, protože pomáhají odhadnout, jak by lidé mohli reagovat na léčbu.

Vzor roztroušené sklerózy se liší od osoby k osobě. Neexistuje žádný způsob, jak předpovědět, jak stav každého člověka bude pokračovat. Přečtěte si o čtyřech chodech čs.

Ačkoli roztroušená skleróza se vyskytuje nejčastěji u dospělých, se stále častěji diagnostikována u dětí a dospívajících. Zjistit více.

Tento vzácný typ roztroušené sklerózy obvykle začíná v dětství. Více informací o této nemoci.

Většina lidí, kteří byli diagnostikováni s roztroušenou sklerózou (RS) má typ zvaný relaps-remitující MS (RRMS). Obvykle se vyvíjí, když jste ve vašich 20s nebo 30s.

Máte-li progresivní recidivující roztroušenou sklerózou (OSP), váš stav mít neustále zhoršuje od samého počátku.

Osoba s primárně progresivní roztroušenou sklerózou (PPMS) může nejprve vyhledali lékařskou péči, protože slabost nohy nebo obtíže při chůzi. To jsou nejčastější příznaky tohoto typu MS.

Většina forem roztroušené sklerózy stávky žen dvakrát častěji než muži. Primární progresivní MS, i když postihuje muže a ženy téměř ve stejném počtu, matoucí výzkumníků.

Lidé se sekundárně progresivní roztroušenou sklerózou (SPMS) začít s jiným typem MS – relaps-remitující roztroušenou sklerózou.

Poruchy demyelinizačních poškodit myelin. Když se to stane, jizva tkáně formy na jeho místo. Nejčastější demyelinizační poruchou je roztroušená skleróza (MS). Jeden z 500 lidí mít. Existují však i jiné typy.

Bolest MS se liší od bolesti hlavy bolesti, společné zranění nebo svalové napětí. Více informací o této konkrétní typ bolesti.

Je zde vysoké riziko deprese, pokud máte MS. Naučte se příznaky, a kde získat pomoc.

Problémy s ovládacím močového měchýře jsou časté, pokud máte MS.