theernment laboratorní útoky chřipka z různých směrů

Reakce na nové viry

Užívání na sezónní chřipka

Jeffery K. Taubenberger, M. D., Ph.D., vedoucí vyšetřovatel v Viry § respirační o theernment Laboratoř Infectious Diseases, je světově uznávaný odborník na chřipkové viry, zejména deformace, které způsobily neslavný 1918 chřipkovou pandemii. Dnes, jeho laboratoř na theernment studuje celou řadu virů, včetně viru chřipky A (iAVS), které jsou patogeny, které způsobují roční chřipkové epidemie a pandemie způsobily periodické, například v roce 1968 epidemie, která zabila odhadem jeden milion lidí.

Dr. Taubenberger výzkum si klade za cíl informovat strategií v oblasti veřejného zdraví na několika důležitých aspektů chřipka: sezónní chřipky; ptačí chřipka, která cirkuluje mezi ptáky a napadl lidi v minulosti; prasečí chřipka, která cirkuluje mezi prasaty a napadl lidi v minulosti; a pandemie chřipky, které mohou pocházet z mnoha zdrojů a rychle se rozšířil, protože lidé mají málo k žádnému imunitu vůči němu.

Studium Ptačí chřipka

Vznik 2009 chřipky H1N1 přijalo mezinárodní titulky, jak to ovlivnilo hlavně mladých lidí v Mexiku, Spojených státech amerických a dalších částech světa.

Zkoumání Prasečí chřipka

Dr. Taubenberger laboratoř je v současné době studuje chřipky H1N1 virus v roce 2009, aby pochopili, jak tento kmen objevil a pokusit se identifikovat faktory, které mu umožňují šířit a způsobit onemocnění u lidí. Vyšetřuje modelů, jak tento nový virus infikuje dýchacích cest zvířecích modelů, a to, co umožňuje, aby virus které mají být předány. Navíc, Dr. Taubenberger a jeho kolegové budou hodnotit, jak expozice s předchozími kmeny chřipky může přispět k imunitní reakci na tento virus H1N1 2009.

Sezónní chřipka postihuje většinu celkové populace v určitém okamžiku svého života. Její výskyt se zvyšuje v pravidelných, očekávaných časech během zimních měsíců. Tyto epidemie jsou podle odhadu Světové zdravotnické organizace, že způsobují mezi 250.000 a 500.000 úmrtí na celém světě každý rok.

Příprava na pandemii chřipky

V nedávné analýze, Dr. Taubenberger a několik spoluautory zkoumal 1,302 kompletní genomy IAV. Jejich výsledky ukázaly, že virové kmeny nemají trvat od jedné chřipkové sezóny na generaci; spíše, nové kmeny chřipky vznikají každý rok. Pochopení toho, jak se vyvíjí IAV je zásadní pro její dozoru a kontroly. Díky této studie, Dr. Taubenberger a jeho spolupracovníci přispěly informaci, která by mohla umožnit úředníci v oblasti veřejného zdraví, aby rychleji a přesněji, které kmeny chřipky zahrnout do ročního vakcíně stanovit.

Pro více informací si přečtěte studie poskytuje nové chápání silou sezónní chřipka Virus Evolution.

IAVS u lidí jsou myšlenka být nakonec odvozeno z virů ptačí chřipky. Dr. Taubenberger a spolupracovníci byli schopni určit kompletní genomové sekvence 167 divokých iAVS ptáků a na základě svých pozorování, navrhuje, aby iAVS u volně žijících ptáků tvoří přechodné “genomu konstelace.” Tato konstelace neustále přeskupit, takže je obtížné předvídat, jaké prevence metody, které bude pracovat na kmeny. Pochopení ekologie a evoluce ptačího IAV je důležité pro připravenost na pandemii a pochopit, jak tyto viry mohly adaptovat na člověka.

IAVS infikovat prasat po celém světě, a různé kmeny chřipkových virů v oběhu prasat alespoň od roku 1918. Prasata mohou být infikovány viry chřipky přizpůsobených prasat, lidí a ptáků, a proto byly nazývá “míchací nádoba” pro chřipkové viry.

Dr. Taubenberger a jeho spolupracovníci studovali prasečí chřipky v laboratoři a nedávno zveřejnila studii o vývoji různých kmenů prasečí chřipky od roku 1918. Tyto studie jsou vrhá světlo na to, jak chřipkové viry přizpůsobit prasat. Jeho laboratoř je rovněž aktivně zapojen do studií hodnotících jak různé viry prasečí chřipky způsobují onemocnění u různých zvířecích modelech.

Pandemická chřipka vedl k obrovským ztrátám na životech. Například, 1918 pandemie za následek smrt 40 až 50 milionů lidí po celém světě. Moderní vakcíny a zdravotnické prostředky byly obvykle schopen udržet náskok před nových chřipkových virů v posledních letech; Nicméně, nové pandemické iAVS jsou všudypřítomná hrozba. Při přípravě na pandemii, Pochopení, jak je a proč je minulých pandemií je zásadní.

Dr. Taubenberger a další spoluautoři od theernment, který byl vypracován komplexní analýzu obětí 1918 pandemie. Kromě studia skutečné vzorky tkání z 58 amerických vojáků, kteří zemřeli chřipky mezi 1918 a 1919, spoluautoři identifikována a přezkoumána 118 současných zpráv série pitvu obětí pandemie, zahrnující 8,398 jednotlivé pitvy provedené v 15 zemích. Jejich výsledky ukázaly, že hlavní příčinou úmrtí u obětí nebyl virus chřipky, ale spíše bakteriální zápal plic. Chřipka oslabený imunitní systém oběti, takže bakterie napadnout a zabít. Toto poznání slibuje, že přípravky pro diagnostiku, léčbu a prevenci bakteriální pneumonie významnou součást snah plánování pro budoucí pandemie.

Pro více informací o této studii naleznete bakteriální pneumonii způsobenou Nejvíce úmrtí v roce 1918 pandemie chřipky.