udržování zdravého životního stylu v Postmenopause

Existuje celá řada kroků ženy v Postmenopause může trvat zůstat zdravý a cítit se lépe. Je to tak snadné, jak si pamatovat své ABC a D, E a F.

Zeptejte se každá žena o svém nejméně oblíbeného části těla, a většina z nás bude ukazovat na našich středy. A podle mých zkušeností, břicha se může stát zejména úzkost-provokovat, kdy přebytečný tuk přelévá v horní části našich džíny. Ano, obávaný “muffin top .; Každá žena může dostat muffin vrchol, ale ženy jsou více pravděpodobné, že získat přebytek břišní váze. – Zvláště hluboko do břicha – jak jdou přes perimenopause a do menopauze, kdy jejich menstruačního cyklu konců . to proto, že jako estrogen hladina klesne, tělesný tuk …

Návaly horka jsou asi nejčastějším příznakem menopauzy. Zde jsou tipy pro jejich zmírnění

Chcete-li chránit vaše kosti a vyhnout osteoporóze

Riziko srdečních onemocnění stoupá s věkem. Tipy pro ochranu vašeho srdce patří

Prázdnota kouření, kofein, alkohol, nadbytek soli a cukru; B alanced stravu – na výživu doporučují celá zrna, za studena lisovaný olej, listová zelenina a ořechy, které pomohou udržet vaše tělo zdravé a potenciálně pomoci zmírnit návaly horka. Soy může také zmírnit mírné návaly horka; C alcium, které pomáhají udržovat kosti silné; Vitamin D také pomáhá udržovat kosti silné; E xercise – Hmotnost ložisko, každý den, alespoň 30 minut; F at – Vyberte si potraviny, které jsou s nízkým obsahem nasycených tuků a cholesterolu.

sourc; Akademie rodinných lékařů: “alternativních terapií pro tradiční chorobných stavech:. Menopauzy” Akademie rodinných lékařů: “Správa menopauze.