ulcerózní kolitida

ulcerózní kolitida

Co je ulcerózní kolitida?

Co je ulcerózní kolitida ?; To, co je tlusté střevo ?; Co způsobuje ulcerózní kolitidou ?; Kdo je větší pravděpodobnost vzniku ulcerózní kolitidou ?; Jaké jsou příznaky a symptomy ulcerózní kolitidy ?; Jak je ulcerózní kolitida diagnostikovány ?; Jak je ulcerózní kolitida zacházeno ?; Jíst, stravě a výživě; Jaké jsou komplikace ulcerózní kolitidy ?; Ulcerózní kolitida a rakovina tlustého střeva; Body k zapamatování;

Ulcerózní kolitida je chronické, nebo s dlouhou životností, onemocnění, které způsobuje zánět-dráždění nebo otoky-a vřídky zvané vředy na vnitřní sliznice tlustého střeva.

Ulcerózní kolitida je chronické zánětlivé onemocnění gastrointestinálního (GI) traktu, tzv zánětlivé onemocnění střev (IBD). Crohnova choroba a mikroskopická kolitida jsou další běžné IBDs. Více informací je uvedeno v tématech theernment zdraví, Crohnova choroba a mikroskopické kolitidy: kolagenní kolitidy a lymfocytární kolitidy.

Ulcerózní kolitida nejčastěji začíná postupně a může být horší v průběhu času. Příznaky mohou být mírné až těžké. Většina lidí má období remise-krát, když příznaky vymizí, které může trvat několik týdnů nebo i let. Cílem péče je udržet lidi v remisi dlouhodobém horizontu.

Většina lidí s ulcerózní kolitidou, dostane péče od gastroenterologa, lékař, který se specializuje na nemoci zažívacího ústrojí.

Co je tlusté střevo?

hyperaktivní střevní imunitní systém; geny; životní prostředí

Tlusté střevo je část gastrointestinálního traktu, řada dutých orgánů spojeny do dlouhého, kroucení trubky z úst do konečníku-otvorem, kterým stolice opustí tělo. Poslední část gastrointestinálního traktu, která se nazývá dolní gastrointestinální trakt, se skládá z tlustého střeva-jejíž součástí dodatku cecum, tlustého střeva, konečníku a-a řiť. Střeva jsou někdy nazývána střev.

ve věku 15 až 30 let 4 mezi; starší než 60 let 1; kteří mají člena rodiny s IBD; židovského původu

Tlusté střevo je součástí gastrointestinálního traktu.

Tlusté střevo je asi 5 stop dlouhý u dospělých a absorbuje vodu a všechny zbývající živiny z natrávené potravy předán z tenkého střeva. Tlusté střevo se mění odpad z kapalného na pevné látky zvané stolice. Stolička přechází z tlustého střeva ke konečníku. Konečník je umístěn mezi spodní nebo sigmoid, tlustého střeva a konečníku. Konečník ukládá stolice před stolici, když stolice pohybuje z konečníku do konečníku a ven z těla osoby.

naléhavá potřeba mít pohyb střev; cítit se unaveně; nevolnost nebo ztráta chuti k jídlu; ztráta váhy; horečka; anémie, stav, ve kterém tělo má méně červených krvinek, než je obvyklé

Přesná příčina ulcerózní kolitidy je neznámá. Výzkumníci věří, může hrát roli tyto faktory způsobují ulcerózní kolitidu

bolesti kloubů nebo bolest; podráždění očí; některé vyrážky

Hyperaktivní střevního imunitního systému. Vědci věří, že jednou z příčin ulcerózní kolitidy může být abnormální imunitní reakce ve střevě. Za normálních okolností je imunitní systém chrání tělo před infekcí identifikaci a ničí bakterie, viry a jiné potenciálně škodlivé cizorodé látky. Výzkumní pracovníci se domnívají bakterie nebo viry mohou mylně vyvolat imunitní systém k útoku na vnitřní výstelku tlustého střeva. Tento imunitní odezvy systému způsobuje zánět, což vede k symptomům.

Geny. Ulcerózní kolitida někdy běží v rodinách. Výzkumné studie ukázaly, že určité abnormální geny se mohou objevit u lidí s ulcerózní kolitidou. Nicméně vědci nebyli schopni prokázat jasnou souvislost mezi abnormálními geny a ulcerózní kolitidy.

Životní prostředí. Některé studie naznačují, že některé věci v životním prostředí může zvýšit riziko osoby dostat ulcerózní kolitidou, ačkoli celková pravděpodobnost je nízká. Nesteroidní protizánětlivé léky, antibiotika 1, 1 a perorální antikoncepce 2 může mírně zvýšit riziko vzniku ulcerózní kolitidu. S vysokým obsahem tuku strava může také mírně zvýšit šance na získání ulcerózní kolitidu. 3

Někteří lidé věří, jíst určité potraviny, stresu, nebo emocionální úzkost může způsobit ulcerózní kolitidu. Duševní tíseň Nezdá se, že příčinou ulcerózní kolitidou. Několik studií naznačují, že stres může zvýšit šanci člověka vlastnění vzplanutí ulcerózní kolitidy. Také, někteří lidé mohou zjistit, že některé potraviny mohou vyvolat nebo zhoršit symptomy.

Co způsobuje ulcerózní kolitidu?

Ulcerózní kolitida může nastat u lidí všech věkových kategorií. Nicméně, to je více pravděpodobné, že se budou vyvíjet v osob

Mezi nejčastější příznaky a projevy ulcerózní kolitidou jsou průjem s krví nebo hnisem a bolesti břicha. K dalším příznakům patří

Méně časté příznaky patří

Tyto příznaky se člověk zkušenosti mohou lišit v závislosti na závažnosti zánětu a kde se vyskytuje ve střevě. Když se první příznaky se objevují

Poskytovatel zdravotní péče diagnostikuje ulcerózní kolitidou s tímto

Poskytovatel zdravotní péče může provádět řadu lékařských testů, vyloučení jiných onemocnění střev, jako je syndrom dráždivého tračníku, Crohnovy choroby, nebo celiakie, které mohou způsobit příznaky podobné těm ulcerózní kolitidy. Více informací o těchto podmínek uvedených na seznamu Trávicí nemoc A-Z.

Užívání lékařskou a rodinnou anamnézu mohou pomoci poskytovatel zdravotní péče diagnostikovat ulcerózní kolitidu a pochopit symptomy pacienta. Poskytovatel zdravotní péče bude také požádat pacienta o současných a minulých zdravotních stavů a ​​léky.

Fyzická zkouška může pomoci diagnostikovat ulcerózní kolitidu. Během fyzické zkoušky, poskytovatel zdravotní péče nejčastěji

Poskytovatel zdravotní péče může nařídit laboratorní testy k diagnostice ulcerózní kolitidou, včetně krve a stolice testů.

Kdo je větší pravděpodobnost vzniku ulcerózní kolitidou?

Krevní testy. Krevní test zahrnuje čerpání krve v kanceláři poskytovatele zdravotní péče nebo do laboratoře. Laboratoř technolog bude analyzovat vzorek krve. Poskytovatel zdravotní péče může použít krevní testy hledat

většina lidí s ulcerózní kolitidou mají mírné až středně závažné příznaky; asi 10 procent lidí může mít vážné příznaky, jako je časté, krvavé stolice, horečky a těžké křeče v břiše 1

lékařskou a rodinnou anamnézu; fyzikální vyšetření; laboratorní testy; endoskopie tlustého střeva

kontroluje abdominální distenze nebo otok; naslouchá zvukům uvnitř břicha pomocí stetoskop; poklepe na břiše pro kontrolu něhu a bolest

anémie; zánětu nebo infekce někde v těle; markery, které ukazují probíhající zánět; nízký albumin, nebo protein-časté u pacientů s těžkou ulcerózní kolitidou

kolonoskopie; flexibilní sigmoidoskopie

Stolice testy. Zkušební stolice je analýza vzorku stolice. Poskytovatel zdravotní péče dá pacientovi kontejner pro zachycení a skladování stoličku doma. Pacient se vrací vzorek na poskytovatele zdravotní péče nebo do laboratoře. Laboratoř technolog bude analyzovat vzorek stolice. Poskytovatelé zdravotní péče běžně objednat stolice testy k vyloučení jiných příčin chorob zažívacího traktu, jako je například infekce.

Jaké jsou příznaky a symptomy ulcerózní kolitidy?

Endoskopie tlustého střeva jsou nejvíce přesné metody pro diagnostiku ulcerózní kolitidu a vyloučení jiných možných podmínek, jako je například Crohnova nemoc, divertikulární onemocnění nebo rakoviny. Endoskopie tlustého střeva zahrnují

léky; chirurgie

navození a udržení remise; zlepšení kvality života člověka

aminosalicyláty; kortikosteroidy; imunomodulátory; biologickými, nazývané také anti-TNF terapie; jiné léky

klystýr, který zahrnuje splachování tekuté léky do konečníku pomocí speciálního mytí lahví. Léky přímo léčí zánět tlustého střeva .; rektální pěny-a pěnivý látka osoba vloží do konečníku jako klystýr. Léky přímo léčí zánět tlustého střeva .; Čípek-pevná látka léky osoba vloží do konečníku, aby se rozpustil. Střevní výstelky absorbuje lék .; pusa.; IV.

Kolonoskopie. Kolonoskopie je test, který používá dlouhé, pružné, úzké trubice s lehkým a malé kamery na jednom konci, nazvaný colonoscope nebo rozsah, se podívat dovnitř konečníku a tračníku. Ve většině případů, lehké anestézii a bolest léky pomáhají pacientům uvolnit pro zkoušku. Zdravotnický personál bude sledovat vitální funkce pacienta a snaží se, aby ho nebo ji co nejpohodlnější. Zdravotní sestra nebo technik klade intravenózní (IV) jehlou do žíly v ruce nebo rukou pacienta dát anestezie.

balsalazid; mesalazin; olsalazin; sulfasalazin-kombinace sulfapyridinu a 5-ASA

Pro zkoušku, pacient leží na stole nebo nosítkách, zatímco gastroenterologist vloží kolonoskopem do konečníku pacienta a pomalu se provede konečníku a do tlustého střeva. Rozsah nafoukne tlusté střevo se vzduchem dát gastroenterologist lepší výhled. Kamera odesílá video obraz střevní výstelky k monitoru, což umožňuje gastroenterolog, aby pečlivě zkoumat tkáně lemující tlustého střeva a konečníku. Gastroenterolog může pohybovat pacientem několikrát a upravit prostor pro lepší prohlížení. Jakmile je rozsah dosáhne otevření tenkého střeva se gastroenterologist pomalu stahuje a zkoumá sliznice tlustého střeva a konečníku znovu.

Colonoscopy může ukázat podrážděnou a oteklé tkáně, vředy a abnormální výrůstky, jako jsou polypy – extra kousky tkáně, které rostou na vnitřní výstelce střeva. V případě, že gastroenterolog podezření, ulcerózní kolitidu, on nebo ona bude biopsii tlustého střeva a konečníku pacienta. Biopsie je postup, který spočívá v převzetí malé kousky tkáně pro vyšetření pod mikroskopem.

Poskytovatel zdravotní péče bude poskytnout pacientům písemné střeva prep pokyny k následování doma před zkouškou. Poskytovatel zdravotní péče bude také dát pacientům informace o tom, jak se o sebe postarat postupem.

Flexibilní sigmoidoskopie. Flexibilní sigmoidoskopie je test, který využívá flexibilní, úzkou trubkou s lehkým a malé kamery na jednom konci, který se nazývá sigmoidoscope nebo rozsah, se podívat dovnitř konečníku, sigmatu, a někdy sestupného tračníku. Ve většině případů se pacient nepotřebuje anestezie.

Pro zkoušku, bude pacient ležet na stole nebo nosítkách, zatímco poskytovatel zdravotní péče vloží sigmoidoscope do análního otvoru pacienta a pomalu jej provází konečníku, sigmatu, a někdy sestupného tračníku. Rozsah nafoukne tlusté střevo se vzduchem, čímž se získá poskytovatel zdravotní péče o lepší výhled. Kamera odesílá video obraz střevní výstelky k monitoru, což je poskytovatel zdravotní péče zkoumat tkáně lemující sigmoid tlustého střeva a konečníku. Poskytovatel zdravotní péče může požádat pacienta, aby několikrát stěhovat a upravit prostor pro lepší prohlížení. Jakmile je rozsah dosáhne konce sigmatu, poskytovatel zdravotní péče, že ji pomalu stahuje při zkoumání sliznice tlustého střeva a konečníku znovu.

Jak je ulcerózní kolitida diagnostikuje?

bolest břicha; průjem; bolesti hlavy; nevolnost

Poskytovatel zdravotní péče bude hledat známky střevní onemocnění a stavů, jako je podrážděné a oteklé tkáně, vředy, a polypů.

Jak je ulcerózní kolitida léčí?

V případě, že poskytovatel zdravotní péče má podezření, ulcerózní kolitidu, on nebo ona bude biopsii tlustého střeva a konečníku pacienta.

budesonid; hydrokortizon; methylprednizon; prednison

Poskytovatel zdravotní péče bude poskytnout pacientům písemné střeva prep pokyny k následování doma před zkouškou. Poskytovatel zdravotní péče bude také dát pacientům informace o tom, jak se o sebe postarat postupem.

Jíst, strava a výživa

Jaké jsou komplikace ulcerózní kolitidy?

Poskytovatel zdravotní péče zachází s ulcerózní kolitidou

Které léčba člověk potřebuje, závisí na závažnosti onemocnění a symptomů. Každý člověk prožívá ulcerózní kolitidu jinak, takže poskytovatelé zdravotní péče přizpůsobit ošetření ke zlepšení symptomů dané osoby a vyvolat nebo způsobit, odpuštění.

I když žádný lék léčí ulcerózní kolitidou, mnohé může snížit symptomy. Cíle léky terapie jsou

Mnoho lidí s ulcerózní kolitidou vyžadují léky terapie na dobu neurčitou, pokud mají své tlustého střeva a konečníku chirurgicky odstranit.

Poskytovatelé zdravotní péče budou předepisovat léky, které nejlépe léčit příznaky dané osoby

V závislosti na umístění symptomů v tlustém střevě, poskytovatelé zdravotní péče může doporučit člověk užívat léky podle

Ulcerózní kolitida a rakovina tlustého střeva

Aminosalicyláty jsou léky, které obsahují kyselinu 5-aminosalicylová (5-ASA), který pomáhá kontrolovat zánět. Poskytovatelé zdravotní péče obvykle používají k léčbě aminosalicyláty lidi s mírnou až středně příznaky nebo pomoci lidem zůstat v remisi. Aminosalicyláty může být předepsán jako perorální léky nebo lokální léků, které klystýr nebo čípek. Kombinovaná léčba, orální a rektální, je nejúčinnější, a to i u lidí s rozsáhlými ulcerózní kolitidou. 5 aminosalicyláty jsou všeobecně dobře snášena.

Body k zapamatování

Reference

aminosalicyláty zahrnují

Některé z časté nežádoucí účinky aminosalicyláty zahrnují

Poskytovatelé zdravotní péče může nařídit rutinní krevní testy na funkci ledvin, jak aminosalicyláty může způsobit vzácný alergickou reakci v ledvinách.

Kortikosteroidy, také známý jako steroidy, snížit aktivitu imunitního systému a snížení zánětu. Poskytovatelé zdravotní péče předepsat kortikosteroidy pro lidi s více závažnými symptomy a lidé, kteří nereagují na aminosalicyláty. Poskytovatelé zdravotní péče nejsou typicky předepsat kortikosteroidy pro dlouhodobé užívání.

Kortikosteroidy jsou účinné v přinášení o odpuštění; Nicméně studie neprokázaly, že léky pomáhají udržet dlouhodobou remisi. kortikosteroidy zahrnují

Nežádoucí účinky kortikosteroidů zahrnují

Lidé, kteří se budesonid může mít méně vedlejších účinků než u jiných steroidů.

Imunomodulátory snižují aktivitu imunitního systému, což má za následek menší zánět v tlustém střevě. Tyto léky mohou trvat několik týdnů do 3 měsíců začít pracovat. imunomodulátory zahrnují

Poskytovatelé zdravotní péče předepsat tyto léky pro lidi, kteří nereagují na 5-ti dohod o leteckých službách. Lidé, kteří užívají tyto léky mohou mít tyto nežádoucí účinky

Poskytovatelé zdravotní péče rutinně testovat krevní obraz a jaterní funkce lidí užívajících imunomodulátory. Lidé, kteří užívají tyto léky by měly mít rovněž roční rakovinu kůže zkoušky.

Lidé by měli promluvit se svým poskytovatelem zdravotní péče o rizicích a přínosech imunomodulátory.

Biologics- včetně adalimumabu, golimumab infliximab a vedolizumab, jsou léky, které cílí na protein učiněné nazývaného nádorový nekrotický faktor imunitního systému (TNF). Tyto léky snižují zánět tlustého střeva neutralizací TNF. Anti-TNF terapie pracují rychle, aby na remisi, a to zejména u lidí, kteří nereagují na jiná léčiva. Infliximab a vedolizumab jsou uvedeny prostřednictvím IV; adalimumab a golimumab jsou dány injekce.

poskytovatelé zdravotní péče budou pacientům obrazovky k léčbě tuberkulózy a hepatitidy B před zahájením léčby anti-TNF léky.

Vedlejší účinky anti-TNF léky mohou zahrnovat

Jiné léky k léčbě příznaků nebo komplikace mohou zahrnovat

Někteří lidé budou potřebovat chirurgický zákrok při léčbě jejich ulcerózní kolitidou, když mají

Odstranění celého tlustého střeva, včetně konečníku, “léčí” ulcerózní kolitidu. Chirurg provádí postup v nemocnici. Chirurg může provést dva různé druhy chirurgickým odstraněním tlustého střeva pacienta a zacházet s ulcerózní kolitidou

Úplné zotavení z obou operací může trvat čtyři až šest týdnů.

Proktokolektomii a ileostomie. Proktokolektomii je chirurgické odstranění celého tlustého střeva a konečníku pacienta. Ileostomie je stoma, nebo otvor v břiše, že chirurg vytvoří z části ilea-posledního úseku tenkého střeva. Chirurg přináší konec ilea otvorem v břiše pacienta a připojí jej ke kůži, vytváří otvor ven z těla pacienta. Stoma nejčastěji se nachází v dolní části břicha pacienta, těsně pod Beltline.

Odnímatelná vnější sběrný sáček, nazývá stomický sáček nebo pro ostomii, se připojí k stomii a shromažďuje střevní obsah vně těla pacienta. Střevní obsah projít přes stoma místo průchodu konečníku. Stoma nemá sval, takže nemůže řídit tok střevního obsahu, a tok nastane vždy, když dojde k peristaltika. Peristaltika je pohyb orgánových zdí, které pohání potravu a tekutiny prostřednictvím gastrointestinálního traktu.

Lidé, kteří mají tento typ operace bude mít ileostomii po zbytek svého života.

ileostomie

Proktokolektomii a ileoanal nádrž. Ileoanal reservior je vnitřní pouzdro z ilea pacienta. Tato operace je běžná alternativa k ileostomie a nemá trvalé stomii. Ileoanal nádrž je také známý jako J-vak, pánevní sáčku, nebo ileoanal sáčku anastamosis. The ileoanal reservior spojuje ileum do konečníku. Chirurg zachovává vnější svaly konečníku pacienta během proktokolektomii. Další, chirurg vytvoří ileální váček a připojí jej ke konci konečníku. Odpad je uložen v pouzdře a prochází konečníkem.

Po operaci, stolice může být častější a vodnatý než před zákrokem. Lidé mohou mít fekální inkontinence-náhodnému procházení tuhé nebo tekuté stolice nebo hlenu z konečníku. Léky mohou být použity k ovládání funkcí váček. Ženy mohou být neplodné po operaci.

Mnoho lidí rozvíjet pouchitidy v ileoanal nádrži. Pouchitidy je podráždění nebo zánět sliznice ileoanal nádrže. Poskytovatel zdravotní péče zachází pouchitidy antibiotiky. Vzácně pouchitis se může stát chronickou a vyžadují dlouhodobé antibiotika nebo jiné léky.

Ileoanal nádrž

Chirurg doporučí některé z operací na základě příznaků určité osoby, závažnost onemocnění, očekávání, věku a životním stylem. Před rozhodnutím, člověk by měl dostat co nejvíce informací jak je to možné tím, že mluví s

Pacienta advokacie organizace mohou poskytnout informace o podpůrných skupin a dalších zdrojů.

Více informací je uvedeno v theernment zdravotní téma, stomické chirurgie.

Vědci zjistili, že ne jíst, strava a výživa hrají roli při vyvolání ulcerativní kolitida příznaky. Správná výživa je důležitá v řízení ulcerózní kolitidy, nicméně. Dietní změny mohou pomoci snížit symptomy. Poskytovatel zdravotní péče mohou doporučit změny ve stravování, jako jsou

Poskytovatelé zdravotní péče může doporučit doplňky stravy a vitamíny pro lidi, kteří nemají vstřebat dostatek živin.

Chcete-li pomoci zajistit koordinovaný a bezpečnou péči, by si lidé měli diskutovat o jejich používání doplňkových a alternativních léčebných postupech, včetně jejich užívání potravinových doplňků a probiotik, se svým poskytovatelem zdravotní péče. Více informací na www.nccamernment / Zdraví / probiotika.

V závislosti na příznacích nebo léky dané osoby, poskytovatel zdravotní péče může doporučit konkrétní dietu, jako je například

Lidé by měli mluvit s poskytovatelem zdravotní péče o specifických výživových doporučení a změn.

Komplikace ulcerózní kolitidy mohou zahrnovat

Poskytovatelé zdravotní péče bude sledovat lidi na úbytku kostní hmoty a může doporučit vápník a vitamin D a léky s cílem zabránit nebo zpomalit úbytek kostní hmoty.

poskytovatelé zdravotní péče může léčit zánět úpravou léky nebo předepisování nových léků.

Lidé s ulcerózní kolitidou, může být vyšší riziko vzniku rakoviny tlustého střeva, kdy

Lidé, kteří dostávají pokračující léčby a zůstávají v remisi může snížit jejich šance na vzniku rakoviny tlustého střeva.

akné; vyšší pravděpodobnost vzniku infekce; kostní hmoty ztráty; odumírání kostní tkáně; vysoká hladina glukózy v krvi; vysoký krevní tlak; změny nálad; přibývání na váze

azathioprin; 6-merkaptopurin, 6-MP nebo

abnormální jaterní testy; cítit se unaveně; infekce; nízký počet bílých krvinek, což může vést k vyšší šance infekce; nevolnost a zvracení; pankreatitida; mírně zvýšila šance na lymfom; Mírně zvýšená pravděpodobnost nonmelanoma rakoviny kůže

vyšší pravděpodobnost vzniku infekce-především tuberkulózu nebo plísňové infekce; Rakovina kůže, melanom; svrab

Lidé s ulcerózní kolitidou měl promluvit se svým poskytovatelem zdravotní péče o tom, jak často by měly dostat screening rakoviny tlustého střeva. Screening může zahrnovat kolonoskopii s biopsií nebo speciálního barviva sprej s názvem chromoendoscopy.

paracetamol k mírné bolesti. Lidé s ulcerózní kolitidou, by se měli vyhnout používání ibuprofen, naproxen, a aspirin, protože tyto léky mohou příznaky horší .; antibiotika k prevenci nebo léčbě infekcí .; loperamid pomoci zpomalit nebo zastavit průjem. Ve většině případů lidé berou pouze tento lék pro krátké časové období, neboť může zvýšit pravděpodobnost vzniku megakolon. Lidé, poraďte se s poskytovatelem zdravotní péče před přijetím loperamid, protože ty se výrazně aktivní ulcerózní kolitidou by neměli užívat tento lék. 6; Poskytovatelé cyklosporin-zdravotní péče předepsat tento lék pouze pro osoby s ulcerózní kolitidu a to z důvodu vedlejších účinků. Lidé by měli promluvit se svým poskytovatelem zdravotní péče o rizicích a přínosech cyklosporin.

Poskytovatelé zdravotní péče může doporučit kolonoskopie jednou za 1 až 3 roky pro lidi s ulcerózní kolitidou, kteří mají

Takový screening nesnižuje pravděpodobnost dané osoby vzniku rakoviny tlustého střeva. Místo toho, screening může pomoci diagnostikovat rakovinu brzy a zvýšit šance na zotavení.

Chirurgické odstranění celé tlusté střevo eliminuje riziko vzniku rakoviny tlustého střeva.

Národní institut Diabetes a zažívací a Kidney Diseases ernment) a dalších složek theernment ernment) provádět a podporovat výzkum mnoha chorob a stavů.

Jaké jsou a jsou ty pravé pro vás ?; jsou součástí klinického výzkumu a jádrem všech lékařských pokroků. hledat nové způsoby, jak prevenci, odhalování, nebo léčit nemoc. Vědci také použít k pohledu na jiné aspekty péče, jako je zlepšení kvality života pro lidi s chronickým onemocněním. Zjistěte si, zda jsou pro vás to pravé.

Co jsou otevřené ?; které jsou v současné době otevřené a přijímá do pracovního poměru si můžete prohlédnout na www.ClinicalTrials.

Tyto informace mohou obsahovat obsah o léky a, pokud je chápán, jak je předepsáno, podmínky, které léčí. Pokud se připravuje tento obsah zahrnuty nejaktuálnější informace k dispozici. Aktualizací nebo otázky týkající se nějaké léky, obraťte se na US Food and Drug Administration bezplatné na 1-888-INFOernment (1-888-463-6332), nebo navštívit wwwernment. Obraťte se na svého poskytovatele zdravotní péče pro více informací.

rakovina tlustého střeva; dysplazie, nebo prekancerózní buňky v tlustém střevě; komplikace, které jsou život ohrožující, jako megakolonu nebo krvácení; žádné zlepšení symptomů nebo stavu navzdory léčbě; pokračoval závislost na steroidech; vedlejší účinky léků, které ohrožují jejich zdraví

proktokolektomii a ileostomie; proktokolektomii a ileoanal nádrž

Poskytovatelé zdravotní péče; enterostomal terapeuti, zdravotní sestry, kteří pracují s pacienty tlustého střeva chirurgickém výkonu; lidé, kteří měli jeden z ordinací

vyhnout sycených nápojů; vyhnout se popcorn, rostlinné kůže, ořechy a další potraviny s vysokým obsahem vlákniny, zatímco člověk má příznaky; pít více tekutin; jíst menší jídla častěji; udržet potraviny deník pomoci identifikovat problematické potraviny

high-kalorií; laktózu bez stravy; s nízkým obsahem tuku; s nízkým obsahem vlákniny; low-sůl dietu

osteoporóza, ztráta kosti; osteopenie-nízká hustota kostí

klouby; oči; kůže; játra

megacolon- závažnou komplikaci, která nastane, když zánět šíří do hlubokých vrstev tkáně tlustého střeva. Tlusté střevo se zvětší a přestane pracovat. Megacolon může být život ohrožující komplikace a nejvíce často vyžaduje chirurgický zákrok. Megacolon je vzácná komplikace ulcerózní kolitidy.

ulcerózní kolitida ovlivňuje celý tlustého střeva; člověk má ulcerózní kolitidou po dobu nejméně 8 let; zánět probíhá; lidé mají také primární sklerotizující cholangitis, je onemocnění, které postihuje játra; člověk je muž

nemoc u jedné třetiny nebo více či jejich tlustého střeva; měl ulcerózní kolitida 8 let

Theernment bych poděkovat; Crohnova a kolitida založení Ameriky, Adam Cheifetz, M. D., Beth Israel Medical Center Deaconness a Harvard Medical School

září 2014

ve věku mezi 15 a 30 mezi; starší než 60 let; kteří mají člena rodiny se zánětlivým onemocněním střev (IBD); židovského původu

lékařskou a rodinnou anamnézu; fyzikální vyšetření; laboratorní testy; endoskopie tlustého střeva