ústech stráže pro sport – přehled témat

Orální zdraví Trends

Ústní chrániče jsou U-tvarované díly z umělé hmoty, které se hodí mezi horní a dolní zuby, ochranně lití kolem horních zubů. Použití úst stráž může zabránit zubní a čelisti zranění při sportu. Zubní poškození může vést k vychýlení zubů (malocclusion). Ačkoliv některé amatérské sporty, jako je fotbal, lední hokej, lední hokej, lakros, a box, vyžadují použití ústní chrániče, zubaři doporučujeme používat ochranný ústí v každém sportu, které mohou způsobit zubní zranění.

Otázka: Jak stará by měla být moje dítě, než jsem udělat svou první zubní jmenování; A. něj byste měli vzít v v době, kdy slaví své první narozeniny; První návštěvy jsou většinou jak dostat děti používají k zubařského křesla a vzdělávání rodičů o tom, jak pečovat o dítěte zuby. Pokud vaše dítě má transitioned z láhve k pití z hrnečku a není svačinu nebo pití v noci, dostanete jeden rok přihrávky, až do věku 2. To je, když standardní každý šest měsíců zubní doporučení návštěva .. ,

Ústa stráže jsou určeny k chránit zuby a ústa. Nebrání postupnému pohybu zubu.

Vy \ ‘ll najít tipy a triky, stejně jako nejnovější zprávy a výzkum v oblasti orálního zdraví.

Jste v současné době

Pouze 18,5% z mnoha lidí na světě nikdy nit. Vám chybí na jednoduchý způsob, jak velký rozdíl ve zdraví vašich úst. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Nit odstraňuje jídla zachycené mezi zuby a odstraní film bakterií, které tvoří ještě před tím, než se změní na plaque, což může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Zkuste flossing jen jeden zub, abyste mohli začít.

Jste jedním z 31% mnoha lidí na světě, kteří nemají denně nit. Vám chybí na jednoduchý způsob, jak velký rozdíl ve zdraví vašich úst. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Usilovat o dalších 3 dnů!

Jste jedním z 31% mnoha lidí na světě, kteří nemají denně Floss, ale jste na dobré cestě k tomu, pozitivní vliv na zuby a dásně. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Cílem pro všechny 7 dní!

Pouze 50,5% mnoha lidí na světě nit denně, a dobré pro vás, že jste jedním z nich! Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Gratulujeme vám k dobré zdraví ústní dutiny zvyku!

Najdete tipy a triky, stejně jako nejnovější zprávy a výzkum v oblasti orálního zdraví.

ZDROJE

Dental Association, Healthy People 2010

Předtvarovaných “stock” v ústech stráže nabídnout nějakou ochranu, ale jsou objemné a dělat mluvit a dýchání obtížné. Ty musí být sevřené mezi zuby za všech okolností. Ty se prodávají ve většině prodejen sportovního zboží a nestojí moc; Vařit-a-kousnutí “v ústech stráže jsou dobrou volbou pro děti, které se ztrácejí a rostou zuby a mají stále se měnící sousto. Jsou vyrobeny z termoplastického materiálu, který měkne při vaření a pak plísně kolem zubů, když pokousal dolů . Vaří-a-sousto v ústech stráže jsou méně objemné než akciových stráže, jsou obvykle mnohem pohodlnější, a nejsou drahé jsou k dispozici ve sportovní obchody,. Vlastní-fit ústech stráže, provedené u zubního lékaře, používat termoplastického materiálu Tyto stráže. nabízejí nejlepší střih a pohodlí, ale jsou drahé;. ortodontické léčby v ústech stráže (pro šle a jiných spotřebičů) jsou volné kování a chrání ústa před poškozením přístroje souvisejících při sportu a dalších aktivit.