ústní chirurgie: 6 způsobů, jak se připravit

Michael Friedman, DD; 26. ledna 2016

Ústní chirurgie může jít mnohem jednodušší, když dáte v malém přípravy. Pokud víte, co očekávat dopředu, můžete být více v klidu o tom, co je potřeba udělat.

Váš proces by měl začít dlouho předtím, než vejdete na vaše jmenování.

1. Být informován. Plán čas se svým zubaře nebo ústní chirurg aby se ujistil, abyste pochopili důvody svého postupu. Zjistit rizika a přínosy toho, co máte hotovo. Přinést otázky se zeptat, taky.

2. Ujistěte se, že máte jízdu. Pokud jste se dostal sedativa, včetně oxidu dusného, ​​budete potřebovat někoho, kdo vás odveze domů. Anestezie může narušit váš úsudek, díky němuž je nebezpečné pro vás ovládat auto. Položit přítele nebo člena rodiny, aby vám jízdu. Pokud nikdo víte, můžete to udělat, můžete si vzít taxík nebo používat veřejnou dopravu. Pokud ani jedna z těchto možností k dispozici, kde žijete, zeptejte se ordinaci, jestli je to možné, abyste tam počkat, dokud je to v pořádku řídit.

3. Fast. Pokud se chystáte být pod sedativy, nemají nic jíst ani pít, včetně vody, po půlnoci večer před chirurgickým zákrokem. Tím se snižuje riziko vdechnutí, což je vzácná, ale závažná komplikace anestezie, která vyplňuje plíce s obsahem žaludku. Pokud potřebujete brát léky během svého rychlá, můžete mít malý doušek vody, pokud to bude nutné.

4. Bare paže. Nosit krátké rukávy pokud budete mít sedaci pro svůj postup. Pomůže sestry vzít své vitální funkce, aby vám váš IV, nebo dát krevní tlak manžety na vás, takže můžete sledovat v průběhu chirurgického zákroku.

5. Vezměte krabici. Mají kontejner s sebou pro uložení zubní protézy, částečné desky nebo u vyměnitelných můstkem, zatímco procedura je vykonávána.

6. Dejte si čas. Na velký den, přijet alespoň 20 minut dříve. To vám dá čas na dokončení jakékoliv poslední chvíli papírování. Budete mít také možnost si odpočinout před chirurgickým zákrokem se stane.

Těsně před začátkem práce, bude zdravotní sestra vzít své vitální funkce. Máte-li jakékoli přetrvávající dotazy ohledně svého postupu, to je čas se zeptat jich.

ZDROJE

Mayo Clinic: “Zub moudrosti extrakce.”

Anesteziologické společnosti: “. Kouření a anestezii”

Sdružení sestry Anesthetists: “řízení vozidla pod vlivem narkózy.”

Johns Hopkins Medicine: “Příprava pro IV / Ústní sedaci.”

Nemocnice na speciální chirurgie: “Anestezie nejčastější dotazy.”

National Institutes of Health “. Vzdělání Pacient / Příprava na třetí stolička odstranění”

Northern Texas obličeje a Orální chirurgie: “Sedace stomatologie: bezpečný a pohodlný způsob mít svůj zubů moudrosti Odstraněno”