vaječníků nízký maligní tumory potenciální léčbu (pdqто): Léčba [] -changes k tomuto shrnutí (07/09/2012)

Informační rakovina shrnutí PDQ jsou pravidelně prověřovány a aktualizovány, jak budou k dispozici nové informace. Tato část popisuje nejnovější změny provedené v tomto shrnutí k datu výše.

Má moji vaječníků šíření rakoviny; Musím mít obě mé vaječníků odstranit? Pokud ano, budu mít návaly horka; Jak se věří, jsou si, že všechny rakoviny byla odstraněna; Který chemoterapie léky mi doporučujete? Mám nějaké další možnosti léčby; Jak dlouho budu muset podstoupit chemoterapii; Jaké vedlejší účinky mám hledat? Existují způsoby, jak minimalizovat tyto nežádoucí účinky; Budu potřebovat další operaci; Měl bych být testovány pro BRCA-1 BRCA-2 mutací? Co…

Aktualizovaný staging informace pro rok 2010 (viz výše FIGO výbor onkogynekologie a hranou et al. Za odkazy 1 a 2, v uvedeném pořadí).

Toto shrnutí je napsán a udržuje redakční radou PDQ dospělých postup, který je redakčně nezávislá. Souhrn odráží nezávislé přehled literatury a nepředstavuje prohlášení politický nebo NIH. Více informací o souhrnné politice a úloze PDQ redakčních rad při zachování shrnutí PDQ lze nalézt na O tomto souhrnu PDQ a stránek databáze PDQ ‘s Comprehensive Cancer.

Tato informace se vyrábí a poskytuje nationâ; Cance; Institute (). Informace v tomto tématu se mohlo změnit, protože to bylo psáno. Nejaktuálnější informace, obraťte se na nationa; Cance; Institut prostřednictvím webových stránek Internet na adrese http: /; cancer.gov nebo volejte 1-800-4 rakovině.

 Veřejné Informace z National Cancer Institute