vypnutí menu: kuchař victor scargle

Victor Scargle dostal jeho první příchuť kuchyňského života ve věku 13, a s výjimkou krátkého přerušení od profesionálního vaření, zatímco on dal College vyzkoušet, kuchaře, nyní 42, byl od té doby u sporáku.

Jdete z adrenalinu práce na lince sedí ve třídě s 800 až 1200 lidí, a byl jsem rád, “To není pro mě,” Scargle říká, že jeho dny jako ekonomie major. “Musím být v kuchyni.

Během příštích dvou desetiletí, vařil pod špičkovými šéfkuchaři v Miami, New Yorku a San Francisku. Nyní, když se usadil na jeho roli jako šéfkuchař Lucy Restaurant & Bar v Bardessono Hotel & Spa. Tam, on dohlíží na sezónní nabídku, která čerpá na zahradě hned vedle kuchyně.

“Jsme trochu vytvořit naši nabídku dozadu,” říká Scargle. Připravený-k-pick vyrábět určí, co se bude servírovat, spíše než vždy dostupného hovězího, vepřového, kuřecího a dalších proteinů.

Není to jen zahrada, která přináší mimo své kulinářské umění. Scargle říká, že potřebuje solidní cvičení, aby se skutečně zářit. “Pokud si nejste cvičení, nejste jak se vaše krev tekoucí, a tak jste prostě nebude být tak kreativní,” říká. “To je jeden z důvodů, proč jsem, aby to rutina. A vlastně jsem chtěl jít do posilovny.

Snaží se udělat si čas na 45-minutové cvičení na kardio stroji. V současné době on se soustředí na jeho abs, i když to není šest-pack, že je po něm. “V poslední době jsem se dozvěděl, že posilování moje břicho je skvělé pro záda,” říká. “Když jste na nohou po celou dobu, vaše záda dostane opravdu bolí, pokud nemáte silné jádro.” O víkendech se často připojí své 9-letý syn je Tae Kwon dělá třídu jako to dělají 2 hodiny kondiční cvičení.

Když Scargle vaří doma, má rád, aby to jednoduché. Pokud to není u grilu s pěkným kouskem čerstvého tuňáka, budete pravděpodobně ho najít Saut Ăing divokého chytil King Salmon a podávat k koláč rebarbory, jak je v receptu k dispozici v časopisu app.

Je to opravdu dobré pro vás, je to výstižné, to jde dobře s množstvím různých vín, a to má spoustu chuti.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

Kuře, čokoláda, saláty, dezerty, polévky