zdraví pánské: ztratit střevo

Unavený životem jako ochablé chlapem? Máte obavy o zdravotních rizicích expandující pasu? Čas se dostat až na zdravé hmotnosti. Přečtěte si o dobrém jídle plány spolu s jinými způsoby, jak zbavit těch liber.

Jídlo muži by měli zahrnout do své stravy ke zlepšení zdraví a prevenci onemocnění.

Čipy, pivo a mastné červené maso na vrcholu seznamu big-břicho potravin, které činí lidi slabé v této prezentaci o tom, jak rozpoznat a měnit obvyklé podezřelé.

Ústřice, třešně, a zázvor top ‘s slideshow potravin, které mohou pomoci udržet muže na vrcholu své hry – z tělocvičny do zasedací místnosti na ložnici.

Chcete-6-pack abs? Zde je návod, jak je získat.

Neexistuje žádná magická pilulka pro získání roztrhl. Ale pokud jste ochotni se potit, existují způsoby, jak napumpovat svou postavu v kratším čase, než si možná myslíte.

Kultivaci šest-pack trvá déle než potu. Požaduje strategii. Musíš vyřezávat kapel svalů známý jako rectus abdominis, zatímco tavení žádnou břišní tuk, který by mohl blokovat pohled.

Chcete získat buff, ale nevíte, kde začít? má kompletní náměty stavebních cvičení sílu, kterou potřebují – pro své hrudi, paží, ramen a zad, jádro a nohy.

Kdo má ztrácet čas neefektivní, riskantní cvičení? Né ty. Takže příkop těchto devíti pohyby, které může dodávat výsledky, které chcete – a může dokonce způsobit zranění.

Pokud je vaším cílem je otáčení hlavy na pláži, je zde, aby pomohla. Spolu s tipy na grooming a výběrem lichotivých kmeny, budeme vám ukázat cvičení pro ploché ABS a napumpovaly postavu.

Vzhledem k jejich umístění, mnoho typů nehod mohou způsobit zranění varlat.

Cvičení je skvělý způsob, jak zlepšit své střední části, ale musí být řádně provedena. Doplňuje se zahrnuje 7 společných břišní školení chyby většina lidí dělají.

Někteří dospělí a dospívající používají nelegální anabolické steroidy ke snížení tělesného tuku, získat větší svaly a zvýšení pevnosti. Oni používají léky, protože se snaží zlepšit jak dobře sportovat nebo jak vypadají.